فریبرز عسکری: مسابقات کیش در جهت هدف تیم ملی تکواندو واقع شده است، برای حضور در تیم دانشجویان از خلیفه رخصت گرفتم

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: مسابقات کیش در راستا هدف تیم ملی قرار گرفته است و اصل هدف گذاری ما مسابقات قهرمانی دنیا است.

فریبرز عسکری: مسابقات کیش در جهت هدف تیم ملی تکواندو واقع شده است، برای حضور در تیم دانشجویان از خلیفه رخصت گرفتم

فریبرز عسکری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد شرایط تیم ملی تکواندو در آستانه مسابقات جام ریاست فدراسیون دنیای گفت: شرایط روحی خوبی در اردوی تیم ملی حاکم است و بچه ها از لحاظ انگیزه در شرایط خوبی قرار دارند. مسابقات کیش در جهت هدف تیم ملی قرار گرفته است و اصل هدف گذاری ما مسابقات قهرمانی دنیا است.

وی توضیح داد: در این مقطع قرار نبود بچه ها به نقطه اوج آمادگی برسند و بر همین اساس سعی کردیم از لحاظ انگیزشی و بحث روانی بچه ها را آماده رقابت های کیش کنیم. شرایط حاکم در اردو خوب است و این موضوع را نوع تمرینات و عملکرد بچه ها به من می گوید.

سرمربی تیم ملی تکواندو در مورد حضور قهرمان اردنی المپیک و تیم کره جنوبی در مسابقات کیش گفت: قطعا حضور بازیکنان خوب باعث خواهد شد تا بچه ها برای میدان بزرگ مسابقات کیش انگیزه کافی داشته باشند. از طرفی اگر اشکالی نیز در این مسابقات وجود داشته باشد، با حضور بازیکنان خوب به چشم می آید تا آنها را برای ایستگاه اصلی قهرمانی دنیا رفع کنیم.

عسکری در مورد انتخاب خود به عنوان سرمربی تیم دانشجویان مطرح نمود: قطعا یک گروه کارشناسی در این خصوص نظر دادند و تصمیم گرفتند. با اطلاعاتی که دارم که این گروه کارشناسی اولویت هایی را برای این تصمیم در نظر گرفتند. اولویت اصلی مسابقات المپیک است و در جهت کسب سهمیه المپیک، مسابقات یونیورسیاد قهرمانی دنیا از 20 امتیاز المپیکی برخوردار است.

وی ادامه داد: بالغ بر 90 درصد بازیکنان تیم ملی شانس حضور در مسابقات دانشجویان دنیا را خواهند داشت و حضور این بازیکنان در اردویی دیگر و با تمرینات متفاوت به تیم ملی لطمه می زد. مسابقات دانشجویان نیز بین دو مرحله مسابقات گرندپری قرار گرفته است و از طرفی به دلیل مسائل مالی کشور تصمیم گرفته شد تا همه پتانسیل ها در یک جا جمع شوند که این موضوع تصمیم عقلانی بود.

سرمربی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: با تمام این تفاسیر قبل از برگزاری مسابقات انتخابی دانشجویان به رسم ادب با دکتر نعمت خلیفه تماس و از ایشان رخصت گرفتم. خلیفه نیز کاملا از این موضوع استقبال و برای ما آرزوی موفقیت کرد و گفت هرجا کمکی از دست او بربیاید در کنار ما خواهد بود . قطعا این همدلی باعث خواهد شد تا تیم ملی نتایج خوبی را کسب کند.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3402

به "فریبرز عسکری: مسابقات کیش در جهت هدف تیم ملی تکواندو واقع شده است، برای حضور در تیم دانشجویان از خلیفه رخصت گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبرز عسکری: مسابقات کیش در جهت هدف تیم ملی تکواندو واقع شده است، برای حضور در تیم دانشجویان از خلیفه رخصت گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید