فلاحت زاده: وزارت ورزش بدهی های استقلال را صاف کند، روشن واقعیت را می گوید

به گزارش شیوا مارکت، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید سرمربی تیم باید پل ارتباطی میان بازیکن و مدیرعامل باشد و نباید اعتراضی به طور مستقیم صورت بگیرد.

فلاحت زاده: وزارت ورزش بدهی های استقلال را صاف کند، روشن واقعیت را می گوید

فرشاد فلاحت زاده بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت و تغییرات اخیر این تیم گفت: متاسفانه تغییرات آنقدر زیاد بوده که یک کادر مدیریتی وقتی خواست به تیم بیاید، بعد از مدت کوتاهی از باشگاه می رود. یک مدیرعامل باید باقدرت و با ارتباطات بالایی باشد و بتواند امکانات خوب از وزیر بگیرد، او باید بتواند به بهترین شکل بدهی ها را صاف کند و پرداختی های بازیکنان را بدهد. اینکه فیش های جعلی درباره بازیکنان خارجی تیم منتشر شود، زیبنده یک باشگاه نیست.

او ادامه داد: به نظر من وزارت ورزش باید ورود کند و بدهی های باشگاه را صاف کنند. و بعد از آن با انتخاب یک مدیرعامل، نظارت ویژه ای روی باشگاه داشته باشند اینکه دوباره بخواهیم وام و قرض بگیریم، اتفاقی خوبی نخواهد بود. بحث خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم بعید است. چون این دو تیم مردمی و وابسته دولت است.

فلاحت زاده درباره احمد سعادتمند گفت: من شناختی روی ایشان ندارم. من یک بار هم پایم را در باشگاه نگذاشتم. بعضی ها به باشگاه می آیند تا مربی جوانان و امید ویا سرپرست تیم بشوند. من به باشگاه نرفتم چون ناعدالت هایی در باشگاه دیدم که باعث شد خودم را از باشگاه جدا کنم. من شنیدم که سعادتمند آدم خوبی است. خدا کند مشاوران خوبی در کنارش باشند تا استقلال از این بحران خارج شود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره انتشار اخباری مبنی بر اختلاف بازیکنان و کادرفنی با مدیریت باشگاه استقلال گفت: ارتباط مدیرعامل با سرمربی است. بازیکنان نباید به طور مستقیم کاری انجام دهند. آن ها باید به سرمربی بگوید و سرمربی یک تیم باید پل ارتباطی میان بازیکنان و مدیرعامل باشد. فرهاد مجیدی در حال حاضر اولین سال مربی گری اش است و باید یک مدیرعامل قوی از کادر او حمایت کند که با سیاست و تدابیر ویژه بتواند روزهای خوبی را برای استقلال به ارمغان بیاورد.

او در پاسخ به این سوال که آینده استقلال را چطور می بیند، اظهار کرد: آینده تیم استقلال زمان استراماچونی خیلی خوب بود. فرهاد مجیدی هم بازیکن بزرگی است و میان هواداران محبوبیت زیادی دارد. حضور آقای نامجو مطلق موجب شده فرایند رو به رشدی در تیم وجود داشته باشد. در حال حاضر چند بازیکن این تیم هم از مصدومیت خارج شده است. این مسائل به این بستگی دارد که اختلافات کنار گذاشته شود و مدیرعامل بتواند حمایت کند.

فلاحت زاده در خاتمه گفت: حضور پیشکسوتان که مثبت اندیش باشند، می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند. بعضی دنبال این هستند با یک سری حرف ها خودشان را مطرح کنند. آقای روشن شاید زبانش تند باشد اما واقعیت را می گوید. باید از این واقعیت ها درس گرفت. ما هم نمی خواهیم اتفاق بدی برای استقلال بیفتد. اگر ایرادی هست باید جلساتی با پیشکسوتان برگزار شود تا نقطه نظرات به اشتراک برسد استقلال به موفقیت برسد.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19630

به "فلاحت زاده: وزارت ورزش بدهی های استقلال را صاف کند، روشن واقعیت را می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلاحت زاده: وزارت ورزش بدهی های استقلال را صاف کند، روشن واقعیت را می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید