قطعه اول آزادراه تهران دو هفته آینده؛ اول آزمایشی

به گزارش شیوا مارکت، تقریبا همه مراحل ساخت و آماده سازی آزادراه تهران-شمال در حال اتمام و تکمیل است و تا دو هفته دیگر به صورت آزمایشی در قطعه اول آن تردد صورت خواهد گرفت.

قطعه اول آزادراه تهران دو هفته آینده؛ اول آزمایشی

به گزارش خبرنگاران، معاون بنیاد مستضعفان از اجرای مرحله تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران-شمال تا حدود دو هفته آینده اطلاع داد و گفت: تقریبا همه مراحل ساخت و آماده سازی آزادراه تهران-شمال در حال اتمام و تکمیل است و امیدواریم بتوانیم این پروژه را به موقع تحویل دهیم.

منوچهر خواجه دلویی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: هم اکنون همه مراحل ساخت و تکمیل قطعه نخست آزادراه تهران-شمال رو به اتمام است و مسئله ای در این زمینه وجود ندارد. امیدواریم بتوانیم به موقع این پروژه را آماده بهره برداری کنیم.

  • اختصاصی آشنایی با بزرگراه تهران - شمال

وی اضافه کرد: بر اساس فرایند پیشرفت این پروژه، تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران-شمال تا حدود دو هفته دیگر شروع می گردد و طی مدت چند روز تردد آزمایشی می توانیم مراحل تست نهایی را از همه زیر ساخت ها و تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی زیر بار ترافیکی بگیریم.

معاون ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه تردد آزمایشی از آزادراه تهران-شمال برای عموم مردم بوده و محدود به گروه خاصی نیست، گفت: هم اکنون شرایط خوبی در زمینه پیشرفت این پروژه داریم و در این روزها دوربین ها و زیر ساخت های الکترونیکی و مخابراتی مانند آنتن اپراتورهای مختلف تلفن همراه در قطعه یک این آزادراه در حال نصب است.

به گزارش ایسنا، پیش از این وزیر راه و شهرسازی و مسئولان شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل اعلام نموده بودند که با توجه به اتمام عملیات ساخت قطعه نخست آزادراه تهران-شمال، این پروژه در دهه فجر افتتاح شده و قبل از آن حدود پنج روز تردد آزمایشی در آن برقرار خواهد شد.

طول منطقه یک آزادراه تهران-شمال 32 کیلومتر است؛ پروژه ای که عملیات اجرایی آن به صورت مشترک بین وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و همچنین پیمانکاران داخلی اجرا می گردد. بهره برداری از فاز نخست این آزادراه باعث کاهش 60 کیلومتری راستا و 20 دقیقه ای زمان از تهران تا سه راهی شهرستانک خواهد شد.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15371

به "قطعه اول آزادراه تهران دو هفته آینده؛ اول آزمایشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعه اول آزادراه تهران دو هفته آینده؛ اول آزمایشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید