لاریجانی: لایحه بودجه 99 به کمیسیون تلفیق بازمی شود ، ما مطابق قانون سکوت پیشه می کنیم

به گزارش شیوا مارکت، رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور ضمن ختم جلسه علنی امروز به علت رد کلیات بودجه سال 99 توسط نمایندگان مجلس، گفت: ما اکنون مطابق قانون، سکوت پیشه می کنیم. کمیسیون تلفیق از دقایق دیگر کار خود را شروع خواهد نمود.

لاریجانی: لایحه بودجه 99 به کمیسیون تلفیق بازمی شود ، ما مطابق قانون سکوت پیشه می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز سه شنبه ششم اسفند ماه با اشاره به رد کلیات بودجه سال 99 توسط نمایندگان مجلس، گفت: تبصره 3 ماده 189، راه چاره آئین نامه به ما داده است. شقوق آنالیز شده توسط این تبصره گویای آن است که اگر هم کمیسیون و هم مجلس شورای اسلامی گزارش بودجه را رد نمایند، لایحه بودجه باید به دولت برگردد، حال آنکه اینگونه نیست. کمیسیون تلفیق کلیات را تأیید و مجلس آن را رد نموده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه بودجه 99 باید به کمیسیون تلفیق برگردد گفت: ما هم اکنون مطابق قانون، سکوت پیشه می کنیم. لایحه بودجه 99 به کمیسیون تلفیق بازخواهد گشت، اصلاح می گردد و لایحه اصلاح شده در صحن علنی آنالیز خواهد شد؛ لذا ما جلسه علنی امروز مجلس را ختم می کنیم تا کمیسیون تلفیق از دقایق دیگر کار خود را شروع کند.

لاریجانی در خاتمه اظهار کرد: ما تا خاتمه سال وقت زیادی نداریم. آقای پزشکیان هم در روز گذشته اظهار کردند که این لایحه باید به کمیسیون تلفیق ارجاع گردد. جلسه بعدی مجلس یکشنبه هفته آینده 11 اسفند ماه خواهد بود. امیدواریم کمیسیون تلفیق بتواند در این زمان گزارش کامل خود را ارئه کند.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16362

به "لاریجانی: لایحه بودجه 99 به کمیسیون تلفیق بازمی شود ، ما مطابق قانون سکوت پیشه می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاریجانی: لایحه بودجه 99 به کمیسیون تلفیق بازمی شود ، ما مطابق قانون سکوت پیشه می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید