مهلت ثبت نام 2 چالش نوآوری تمدید شد

به گزارش شیوا مارکت، مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری کاهش آب شویی و هدررفت کود اوره در مصارف کشاورزی و اصلاح کود فسفاته به منظور جلوگیری از نامحلول شدن و تثبیت آن در خاک تا 2 شهریورماه تمدید شد.

مهلت ثبت نام 2 چالش نوآوری تمدید شد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، بنابر اعلام دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری نانو به منظور فراهم کردن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری کاهش آب شویی و هدررفت کود اوره در مصارف کشاورزی و اصلاح کود فسفاته به منظور جلوگیری از نامحلول شدن و تثبیت آن در خاک تا 2 شهریور ماه امسال تمدید شد.

از این رو پژوهشگران، فناوران و شرکت های دانش بنیان علاقه مند به شرکت در چالش های نوآوری تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش (Ichallenge.ir) فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام نمایند.

چالش های نوآوری فوق با همکاری شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و آی چلنج طی دو مرحله برگزار خواهند شد. با انتها یافتن مهلت ثبت نام در 2 شهریورماه، طرح های دریافتی توسط کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت نمایندگان برگزیده اعم از فرد یا گروه به مرحله دوم راه خواهند یافت.

برگزیدگان مرحله نخست، حدود 3 ماه فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و مالی، نمونه ای آزمایشگاهی از طرح خود را مطابق با ملاحظات فنی چالش بسازند. در این مرحله شرکت نمایندگان به صورت گام به گام، پیشرفت طرح خود را گزارش می دهند و بر اساس آن، از حمایت های نقدی و غیرنقدی تا سقف 70 میلیون ریال بهره مند می شوند. شرکت نماینده ای که بهترین نتیجه را در ارزیابی های فنی و مالی به دست آورد ضمن دریافت جایزه 300 میلیون ریالی، فرصت همکاری با شرکت های متقاضی این محصول را به منظور تجاری سازی فناوری خود خواهد داشت.

گفتنی است؛ علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات چالش نحوه ثبت نام، شرایط ارسال راهکار، جوایز و… به نشانی Ichallenge.ir مراجعه نمایند.

hecaconf.ir: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22196

به "مهلت ثبت نام 2 چالش نوآوری تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام 2 چالش نوآوری تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید