موافقت کمیسیون عمران با تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

به گزارش شیوا مارکت، نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از آنالیز تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و تصویب آن در جلسه امروز کمیسیون عمران اطلاع داد.

موافقت کمیسیون عمران با تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

سید احسن علوی در گفت وگو با خبرنگاران ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس بیان نمود: در جلسه امروز ادامه طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مورد آنالیز نهاده شد و در نهایت آنالیز مواد این طرح در کمیسیون عمران به خاتمه رسید. قرار بود که دولت لایحه خود درباره نظام مهندسی را به مجلس ارسال کند و این طرح با لایحه دولت با یکدیگر ادغام شوند، اما تاکنون دولت لایحه خود را ارائه ننموده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در ادامه نیز طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حضور نمایندگان متقاضی و مسئولان شرکت فرودگاه ها رسیدگی شد و در نهایت این طرح در کمیسیون به رأی گذاشته شد و کمیسیون عمران با تقاضای تحقیق و تفحص موافقت کرد.

نماینده مردم سنندج در مجلس توضیح داد: در ادامه نیز تقاضای طرح تحقیق و تفحص از عملکرد دستگاه های اجرایی به خصوص بنیاد مسکن و بانک ها در زلزله سال 94 شهرستان های اهر و هریس با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مورد آنالیز نهاده شد. قرار بر این شد که نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص و مسئولان بنیاد مسکن و بعضی بانک ها نشستی را برگزار نموده و مسائل مربوط به این موضوع را آنالیز نمایند.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3152

به "موافقت کمیسیون عمران با تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت کمیسیون عمران با تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید