نبرد در طرابلس یکسره خواهد شد

به گزارش شیوا مارکت، فرمانده تشکیلات موسوم به ارتش ملی لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر گفت که نیروهای هوایی ارتش ملی لیبی ضرباتی قوی به شبه نظامیانی که از چاد آمده بودند، وارد کرد.

نبرد در طرابلس یکسره خواهد شد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، خالد المحجوب یک فرمانده تشکیلات موسوم به ارتش ملی لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر گفت که نیروهای هوایی ارتش ملی لیبی ضرباتی قوی به شبه نظامیانی که از چاد آمده بودند، وارد کرد.

المحجوب در اظهاراتی تلویزیونی دولت وفاق ملی لیبی را وابسته به اخوان المسلمین خواند و گفت: گروه اخوان پس از ناکامی و تحمل شکست سنگین هم اکنون در صدد جلب شمار بیش تری مزدور برای مقابله با ارتش لیبی و گشودن یک خط هوایی برای به خدمت دریافت مزدوران سوری و مزدوران اردوغان است.

او با اشاره به موفقیت نیروهای حفتر در سرنگونی بیش از پنجاه فروند هواپیمای شناسایی گفت که دولت وفاق ملی لیبی کوشش می نماید خودروها و هواپیماهای جدیدی از ترکیه بگیرد تا خساراتی را که توسط ارتش ملی لیبی متحمل شده است، جبران کند.

المحجوب با بیان اینکه ارتش ملی لیبی به عمق شهر طرابلس نفوذ نموده است، گفت: هرلحظه نبرد پایتخت با موفقیت نیروهای ارتش ملی لیبی به سرانجام خواهد رسید و طی چند روز آینده نبرد یکسره خواهد شد و پیروزی عظیم را در پی خواهد داشت.

دولت وفاق ملی لیبی مستقر در طرابلس، پایتخت این کشور در غرب، پس از درگیری های شدید روز دوشنبه گذشته توانست شبه نظامیان شرق لیبی موسوم به ارتش ملی لیبی به فرماندهی ژنرال خلیفه حفتر را از شهرهای ساحل غربی لیبی بیرون کند.

از سوی دیگر احمد المسماری سخنگوی شبه نظامیان شرق لیبی موسوم به ارتش ملی تحت رهبری خلیفه حفتر روز پنجشنبه از جنگ تمام عیار با ترکیه در تمامی عرصه های زمینی، هوایی، دریایی و الکترونیکی اطلاع داد.

4129/

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18884

به "نبرد در طرابلس یکسره خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبرد در طرابلس یکسره خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید