نظام اسلامی باید در فقر زدایی پیشگام باشد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، همایش تجلیل از خیرین و حامیان فرزندان تحت پوشش بهزیستی چهارشنبه شب با حضور فرید معاون امور اجتماعی، فروغی مشاور معاون رئیس سازمان بهزیستی کشور، داود محمدی، بهمن طاهرخانی، سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، شفیعی فرماندار قزوین، وارثی مدیرکل بهزیستی، بیدخام مدیرکل امور اجتماعی استانداری، ربیعی مشاور امور بانوان، مرادیان مشاور حقوقی و بازرسی استانداری، اعضای شورای شهر و جمعی از خیرین در قزوین برگزار گردید.

نظام اسلامی باید در فقر زدایی پیشگام باشد

بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی در این همایش اظهارداشت: دشمنان بارها اعلام کردند نمی گداریم انقلاب به چهل سالگی برسد اما به کوری چشم آنها جشنهای سال جاری را هم باشکوه برگزار می کنیم.

وی بیان نمود: آنچه مورد سوء استفاده دشمن قرار گرفته مسائل مالی است و اگر در این بخش درست عمل کنیم دشمن نا امید می گردد.

طاهرخانی توضیح داد: آنچه ایده ال است این که در فقر زدایی باید پیشگام باشیم و در جهت عدالت گام برداریم و از نظام اسلامی انتظار می رود برای کاهش فاصله طبقاتی و زدودن چهره فقر بهتر عمل کند.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی از فعالیتها بهزیستی در تحت پوشش قرار دادن نیازمندان تقدیر کرد و اظهارداشت: با استفاده از ظرفیت خیرین می توانیم خدمات این سازمان را بیشتر کنیم.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3079

به "نظام اسلامی باید در فقر زدایی پیشگام باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظام اسلامی باید در فقر زدایی پیشگام باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید