نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 اردیبهشت در تهران برگزار می گردد

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران آنلاین:هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از روز یکشنبه 8 اردیبهشت ماه با حضور بیش از 260 شرکت داخلی و 17 شرکت خارجی در بوستان گفت وگو برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 اردیبهشت در تهران برگزار می گردد

علی محمد مختاری، مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه تولیدنمایندگان گل های شاخه بریده، گیاهان آپارتمانی و فضای باز، لوازم و ادوات باغبانی و انواع گلدان و ... حضور خواهند داشت و آخرین دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: ترویج فرهنگ گیاه پروری و فضای سبز و جلب مشارکت های مردمی و ترغیب بازدیدنمایندگان به نگهداری و پرورش گل و گیاه و آشنایی آنان با گونه های متنوع گیاهی از اهداف برگزاری نمایشگاه های گل و گیاه است. با برگزاری این نمایشگاه ها، شاهد تحولاتی مثبت در صنعت گل وگیاه کشور و انسجام بیشتر تولیدنمایندگان داخلی در ارتقاء کیفیت تولیدات خود نیز بوده ایم.

مهندس مختاری در مورد برنامه های جانبی نمایشگاه گفت : با استقبال شهروندان از راه اندازی کاروان های گل، از روز یکشنبه 8 اردیبهشت، هم زمان با شروع به کار نمایشگاه، کاروانی از احجام تزیین شده با گل های زیبا به مدت شش روز در سطح شهر تهران به گردش در خواهد آمد.

او با اشاره به تقاضاهای بازدیدنمایندگان در نمایشگاه های پیشین برای خرید گل و گیاه در فضای نمایشگاه، گفت : برای رفاه حال و رضایت شهروندان، غرفه داران از ساعت 15 بعد از ظهر روز آخر برگزاری نمایشگاه، یعنی روز آدینه 13 اردیبهشت، اقلام موجود در غرفه های خود را با قیمت مناسب برای فروش ارائه می نمایند، تا علاوه بر جلوگیری از آسیب های ناشی از بازگرداندن گیاهان به مبدأ و ممانعت از وارد آمدن ضرر و زیان به تولیدنمایندگان کشورمان، امکان خرید گل و گیاه با قیمت منصفانه نیز برای شهروندان فراهم گردد.

مختاری در خاتمه با اشاره به حضور نمایندگان از شرکت های خارجی در این نمایشگاه، گفت: بیش از 17 شرکت خارجی و نمایندگان آن ها ازکشورهای آلمان، بلژیک، هلند، ایتالیا، اتریش، ترکیه، ارمنستان، روسیه و سوئیس در نمایشگاه سال جاری شرکت نموده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران، هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه ساعت 11:30 روز یکشنبه، هشتم اردیبهشت در مجتمع نمایشگاهی گفت وگو، واقع در ضلع جنوبی بوستان گفت وگو شروع به کار می نماید و تا روز آدینه 13 اردیبهشت از ساعت 10 صبح الی 21 برپا خواهد بود.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5202

به "نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 اردیبهشت در تهران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 اردیبهشت در تهران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید