نماینده محافظه کار: اعتماد به ترزا مِی در کابینه و حزب از بین رفته است

به گزارش شیوا مارکت، یک نماینده محافظه کار انگلیس که از برگزیت سخت حمایت می نماید، بر این باور است که اعتماد وزرای ارشد کابینه و نمایندگان حزب محافظه کار نسبت به نخست وزیر انگلیس از بین رفته و وی باید استعفا کند.

نماینده محافظه کار: اعتماد به ترزا مِی در کابینه و حزب از بین رفته است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، اندرو بریجن نماینده محافظه کار انگلیس در مصاحبه با شبکه اسکای نیوز تاکید نمود: وزرای ارشد کابینه ، نمایندگان و اعضای حزب محافظه کار اعتماد خود را نسبت به ترزا می نخست وزیر از دست داده اند و او باید از قدرت کناره گیری کند.

وی در ادامه اضافه نمود: امیدوارم کابینه انگلیس به نخست وزیر بگوید که بازی دیگر تمام شده است. تصور می کنم نخست وزیر دیگر از اعتماد حزب محافظه کار و وزرای ارشد کابینه برخوردار نیست.

این نماینده محافظه کار گفت: من خواهان برگزاری انتخابات سراسری جدیدی هستم تا نمایندگانی انتخاب شوند که حمایت بیشتری از برگزیت به عمل آورند. ولی من از هر گونه کوشش حزب کارگر برای سرنگونی دولت نیز حمایت نخواهم کرد.

با گذشت سه سال از بحث و جدال های گسترده بر سر برگزیت، هنوز به درستی معین نیست که آیا بریتانیا در زمان مقرر یعنی 29 مارس 4 روز آینده چگونه می خواهد به این بحران سیاسی سرانجام داده و از اتحادیه اروپا خارج گردد.

رسانه های خبری انگلیس نیز از تشدید فشارها بر ترزا می برای کناره گیری از قدرت خبر می دهند.

در حالی که بریتانیا و سیاستمدارانش به شدت بر سر برگزیت اختلاف نظر دارند، اکثر سیاستمداران بر این باورند که لندن با مهمترین و راهبردی ترین تصمیم از زمان جنگ جهانی دوم روبرو شده است.

اگر انگلیس نتواند تا 29 مارس به توافق نهایی بر سر برگزیت با اتحادیه اروپا دست یابد، در نهایت مجبور به خروج بدون نظم از این اتحادیه خواهد شد.

در همه پرسی 2016 میلادی بیش از 17.4 میلیون نفر از رای دهندگان معادل 52 درصد کل شرکت کنندگان از برگزیت حمایت کردند و 16.1 میلیون نفر معادل 48 درصد نیز خواهان ادامه عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا شدند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4467

به "نماینده محافظه کار: اعتماد به ترزا مِی در کابینه و حزب از بین رفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده محافظه کار: اعتماد به ترزا مِی در کابینه و حزب از بین رفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید