نوش آبادی: وزیر جهاد کشاورزی به فریاد کشاورزان و دامداران برسد

به گزارش شیوا مارکت، نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی بیش از حد نهاده های دامی و کشاورزی کمر کشاورزان و دامداران را شکسته است، چرا نسبت به آن بی تفاوت هستید و به فریاد کشاورزان و دامداران مظلوم نمی رسید؟

نوش آبادی: وزیر جهاد کشاورزی به فریاد کشاورزان و دامداران برسد

به گزارش خبرنگاران، حسین نوش آبادی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، اعلام کرد: گرانی بیش از حد نهاده های دامی و کشاورزی کمر کشاورزان و دامداران حوزه انتخابیه را شکسته است. آقایان وزرا حوزه انتخابیه اینجانب قطب کشاورزی استان تهران است چرا نسبت به آن بی تفاوت هستید و به فریاد کشاورزان و دامداران مظلوم نمی رسید.

نماینده مردم ورامین در تذکری خطاب به وزیر نیرو گفت: چرا عدالت را در توزیع آب شرب و زراعی سد ماملو رعایت نمی کنید و نسبت به حقابه کشاورزان حوزه انتخابیه اقدام جدی صورت نمی گیرد؟

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تذکر دیگری به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: دلیل عدم اجرای پروژه آزادراه تهران به پیشوا چیست؟ چرا نسبت به تأمین روشنایی بزرگراه ری به قرچک و ورامین کوتاهی می گردد؟ جان مردم در خطر است، چرا نسبت به جان و مال مردم بی تفاوت هستید. انتظار می رود وزرا به برطرف مسائل و مسائل حوزه انتخابیه توجه ویژه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29738

به "نوش آبادی: وزیر جهاد کشاورزی به فریاد کشاورزان و دامداران برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوش آبادی: وزیر جهاد کشاورزی به فریاد کشاورزان و دامداران برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید