واریز نخستین اعتبار تکمیل خط آهن چابهار - زاهدان هفته آینده

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل کشور اطلاع داد که نخستین قسط از اعتبار 300 میلیون یورویی برای تکمیل خط آهن چابهار- زاهدان به مبلغ 300 میلیارد تومان در هفته های آینده واریز می گردد.

واریز نخستین اعتبار تکمیل خط آهن چابهار - زاهدان هفته آینده

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، خیرالله خادمی در چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک در جمع خبرنگاران در مورد آخرین شرایط خط ریلی چابهار- زاهدان، گفت: بعد از اینکه رهبر معظم انقلاب 300 میلیون یورو از محل صندوق توسعه ملی برای تکمیل خط آهن چابهار- زاهدان اختصاص داد این پروژه فعال شد.

وی اطلاع داد که از زمان اعلام اختصاص این رقم، تعداد ماشین آلات سنگین 250 دستگاه افزایش یافته و به 750 دستگاه رسیده و همچنین تعداد نیروی انسانی فعال در پروژه اضافه شده است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل ادامه داد: با وجود افزایش تجهیزات پروژه احتیاج داریم تا نیروی انسانی دو برابر شده و تعداد ماشین آلات سنگین به 1500 دستگاه افزایش یابد.

خادمی افزایش تجهیزات برای پیشرفت پروژه خط آهن چابهار- زاهدان را مشروط به واریز نخستین قسط از اعتبار 300 میلیون یورویی دانست و گفت: با پیگیری که از بانک مرکزی داشتیم به زودی به وسیله بانک عامل (بانک مسکن) مبلغ 300 میلیارد تومان در چند هفته آینده به عنوان نخستین قسط برای تکمیل این خط آهن واریز می گردد.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14618

به "واریز نخستین اعتبار تکمیل خط آهن چابهار - زاهدان هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز نخستین اعتبار تکمیل خط آهن چابهار - زاهدان هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید