ورود تماشاگران به استادیوم از اول آذر اجرایی خواهد شد

به گزارش شیوا مارکت، معاون فنی و مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت کلیات و جزئیات ساز و کار برای کنترل تماشاگران را در ستاد ملی مبارزه با کرونا روز شنبه آینده تصویب خواهد نمود و از اول آذر ماه این مساله اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

ورود تماشاگران به استادیوم از اول آذر اجرایی خواهد شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزلری دانشجو محسن فرهادی در خصوص شرایط حضور تماشاگران در استادیوم ها گفت: سامانه واکسیناسیون با اتصال به سامانه وزارت کشور از اول آذر قابل بهره برداری است و امکان حضور در استادیوم ها، باشگاه های ورزشی و سالن های مسقف ورزشی آماده بهره برداری است.

وی در خصوص اینکه فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نموده بود از روز 20 آبان تماشاگران می توانند وارد استادیوم شوند، گفت: وزارت بهداشت ساز و کار برای کنترل تماشاگران را در ستاد ملی مبارزه با کرونا روز شنبه آینده کلیات و جزئیاتش را تصویب خواهد نمود و از اول آذر ماه این مساله اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

فرهادی در خصوص اینکه چگونه فدراسیون ها می توانند از این سامانه استفاده نمایند، گفت: فدراسیون ها و تمام مراکزی که خدمات ارایه می نمایند می توانند با این سامانه ارتباط برقرار نمایند و به وسیله کد ملی یا QRC (کیو آر کد) که در گوشی تلفن همراه تماشاگر است یا پرینتی که همراه دارد به راحتی می توان درهنگام فروش بلیت اینترنتی این مساله را کنترل کرد یا تزریق واکسن تماشاگران را کنترل کرد.

معاون فنی و مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت توضیح داد: از آذرماه امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد حضور تماشاگران باشیم البته همچنان استفاده از ماسک، تهویه مناسب و رعایت فاصله گذاری اجتماعی الزامی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29719

به "ورود تماشاگران به استادیوم از اول آذر اجرایی خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود تماشاگران به استادیوم از اول آذر اجرایی خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید