وزیر ارتباطات: فیلترینگ زودهنگام اینستاگرام و واتس اپ صحت ندارد

به گزارش شیوا مارکت، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت که فیلتر اینستاگرام و واتس اپ، تنها یک شایعه است و هیچ تصمیمی در هیچ بخشی از کشور در این مورد اتخاذ نشده است.

وزیر ارتباطات: فیلترینگ زودهنگام اینستاگرام و واتس اپ صحت ندارد

به گزارش ایسنا، اخباری از فیلترینگ شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، هر ازگاهی در فضای مجازی منتشر می شود و برای کاربران این شبکه های اجتماعی نگرانی هایی را ایجاد می کند. به نظر می رسد به تازگی هم اخباری از فیلترینگ اینستاگرام و واتس اپ منتشر شده است.

دراین راستا عیسی زارع پور در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی در خصوص فیلتر زودهنگام اینستاگرام و واتس اپ گفت: این موضوع تنها یک شایعه است، فیلترینگ در اختیار وزارت ارتباطات نیست، اما هیچ تصمیمی در هیچ بخشی از کشور در این مورد اتخاذ نشده است.

وی در مصاحبه با خانه ملت، تاکید کرد: اطلاع ندارم، چرا این مباحث و شایعات در کشور مطرح می شود، زیرا تنها نگرانی مردم را در پی دارد.

تلاش وزارت ارتباطات برای اجرای قانون تبدیل شرایط ایثارگران در مخابرات

زارع پور همچنین در پاسخ به سوالی پیرامون نگرانی ایثارگران شرکت مخابرات برای بحث اجرای قانون تبدیل شرایط اظهار کرد: تصمیم گیری در این حوزه با وزارت ارتباطات نیست، زیرا تنها 20 درصد سهام شرکت مخابرات در اختیار این وزارتخانه واقع شده است و بنابراین تصمیم گیر اصلی، سهامدار عمده آن است. ما موافقت کرده ایم تا براساس همان سهام 20 درصدی دولت و اختیار یک نفر از پنج نفر هیئت مدیره شرکت مخابرات، پای کار آمده و هرچه سریعتر قانون تبدیل شرایط ایثارگران در این مجموعه اجرایی شود.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29920

به "وزیر ارتباطات: فیلترینگ زودهنگام اینستاگرام و واتس اپ صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ارتباطات: فیلترینگ زودهنگام اینستاگرام و واتس اپ صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید