وزیر ورزش: سازمان لیگ استانداردهای AFC را با جدیت پیگیری کند، لیگ سال جاری با شرایط بهتری دنبال می گردد

به گزارش شیوا مارکت، وزیر ورزش و جوانان گفت: مسئولان استانی ورزش و مدیران اجرایی استان ها استانداردهای AFC و فیفا را با جدیت پیگیری کند تا لیگ سال جاری با شرایط بهتری دنبال گردد.

وزیر ورزش: سازمان لیگ استانداردهای AFC را با جدیت پیگیری کند، لیگ سال جاری با شرایط بهتری دنبال می گردد

به گزارش خبرنگاران از کرج ،مسعود سلطانی فر ظهر امروز در جریان بازدید در چند پروژه تازه افتتاح ورزشی البرز در پیست دو و میدانی تارتان مجموعه ورزشی شریعتی کرج در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه هایی که امروز در البرز توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی و بخشی بصورت مشارکتی با اداره کل ورزش و جوانان پیش برده شده است، گفت: تعدادی از این پروژه ها از صفر تا صد توسط بخش خصوصی و بخش دیگر که نیمه دولتی بوده است با یاری بخش خصوصی به اتمام رسید و این از سیاست های دولت برای به خاتمه پروژه های نیمه کار در قالب ماده 27 است.

وی اضافه نمود: وزارت ورزش و جوانان در استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای تکمیل پروژه ها طبق ارزیابی های صورت گرفته دستگاه برتر کشور است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه با رویکرد مشارکت بخش خصوصی از جمع 3 هزار و 700 پروژه نیمه تمام کشور طی یک تا دو سال آینده تعداد زیادی پروژه را به بهره برداری می رسانیم،اعلام کرد: در استان البرز با کوشش مسئولان استانی روز به روز خبرهای خوشی در زمینه تکمیل و بهره برداری از اماکن ورزشی در زمینه ورزش های همگانی و قهرمانی و همچنین ورزش بانوان می شنویم و فکر می کنیم در رویدادهای بین المللی در سطح قاره ای ، بین المللی و جهانی ورزشکاران خوبی در البرز داریم.

سلطانی فر با بیان اینکه اشتیاق مردم البرز از جمله جوانان و نوجوانان به استفاده از اماکن ورزشی بسیار بالا است و در زمینه های مختلف ورزشی قهرمانان بنامی از البرز داریم و امید است به مراتب شرایط بهتری با بهره برداری از این اماکن از ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشیم، توضیح داد: مسئولان البرزی برای برگزاری دوره های آموزشی و تربیت مربیان و مدرسین به عنوان مکمل اقدامات سخت افزاری و نرم افزاری اقداماتتی داشتند که مجموعه این عوامل موجب رشد، توسعه و پیشرفت البرز و به تبع کشور است و به تبع فضای شور و نشاط ایجاد می گردد.

وزیر ورزش و جوانان در مورد سالن نیمه کاره شش هزار نفری مجموعه انقلاب کرج نیز اعلام کرد: این سالن جز 11 سالن در حال ساخت در 11 مرکز استانی کشور است و بنا داریم تا انتها دولت تمامی این سالن 4 هزار و 500 تا 6 هزار نفری را افتتاح کنیم.

وی مطرح کرد: ساخت بسیاری از این 11 پروژه حدود 15 تا 20 سال است که در کشور آغاز شده بود اما با پیشرفت فیزیکی زیر 20 تا 30 درصد رها شده بود اما خوشبختانه از دو سال قبل این پروژه ها با شتاب بیشتری دنبال شد.

سلطانی فر با تاکید بر اینکه پروژه سالن 6 هزار نفری انقلاب کرج از زمان پیشبرد معین شده برای کار عقب است، اعلام کرد: با پیمانکار پروژه امروز صحبت نموده و اتمام حجت کردیم تا با تاخیر 3 تا 4 ماهه کار اجرایی این پروژه را تمام کند و تا انتها سال جاری در اختیار مردم و ورزشکاران البرز قرار گیرد.

وی در بخش دیگری در مورد تصمیم لیگ برتر فوتبال برای استانداردهای استادیوم ها جهت میزبانی نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر و اینکه آیا دلیل تاخیر زمان آغاز مسابقات لیگ آینده برتر کشور به این دلیل است، شرح داد: این اقدامات در راستای تکمیل حرفه ای مسابقات لیگ فوتبال کشور است، سازمان لیگ فوتبال کشور با جدیت این موضوع را دنبال می نماید، مسئولان استانی ورزش و مدیران اجرایی استان ها نیر مسائل مربوطه را دنبال می نمایند تا استانداردهای AFC و فیفا آنجا در استان های میزبان مسابقات لیگ اجرا گردد تا لیگ سال جاری با شرایط بهتری دنبال گردد.

ش

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8147

به "وزیر ورزش: سازمان لیگ استانداردهای AFC را با جدیت پیگیری کند، لیگ سال جاری با شرایط بهتری دنبال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش: سازمان لیگ استانداردهای AFC را با جدیت پیگیری کند، لیگ سال جاری با شرایط بهتری دنبال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید