400 مورد بازرسی استاندارد از نازل های سوخت در سمنان انجام شد

به گزارش شیوا مارکت، مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: 400 مورد بازرسی استاندارد از نازل های سوخت در 20 روز گذشته هم زمان با اجرای طرح سهمیه بندی بنزین و اصلاح مصرف سوخت در استان سمنان انجام شد.

400 مورد بازرسی استاندارد از نازل های سوخت در سمنان انجام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، عباس رستمی چهارشنبه 20 آذر اضافه کرد: حمایت از حقوق مصرف کنندگان با توجه به مسائل اخیر در ارتباط با گرانی بنزین با نظارت و ارزیابی های دقیق در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: سالانه به طور متوسط پنج مرتبه از نظر کمیت و کیفیت توزیع سوخت در جایگاه های استان نمونه برداری می شود اما با توجه به شرایط ویژه در یک ماه گذشته طرح نظارت در این بخش تشدید شده است.

مدیرکل استاندارد استان سمنان اضافه کرد: بازرسی های اجرا شده در یک ماه اخیر تنها مربوط به نازل های بنزین نبود بلکه نازل های گازوئیل، گاز مایع و سی ان جی در استان هم مشمول اجرای طرح نظارتی این اداره کل هستند.

رستمی شرح داد: رعایت حقوق مصرف کنندگان در تولید کالا و خدمات به مردم خط قرمز اداره کل استاندارد استان است و با رهیافت های علمی و کارشناسی از نابه سامانی ها در ارایه خدمات جلوگیری می شود.

وی ادامه داد: پایش و ارزیابی از فرایند توزیع بنزین در جایگاه های سوخت استان سمنان مستمر است و کارشناسان اداره کل استاندارد استان به صورت سرزده طرح نمونه برداری از نازل های سوخت را انجام می دهند.

مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: توجه به کیفیت در ارایه خدمات رکن اساسی برای افزایش رفاه در جامعه است و دستگاه های نظارتی از جمله استاندارد با پیگیری های هدفمند به دنبال رعایت حقوق مصرف کنندگان هستند.

500 نازل در حدود 40 جایگاه عرضه سوخت استان سمنان وجود دارد.

شهفرایندان برای اطمینان از استاندارد بودن کالاهای تولیدی می توانند بارکد زیر علامت استاندارد بر روی کالا را به شماره 10001517 پیامک کنند و تمام اطلاعات در رابطه با کالا در جواب پیامک اطلاع رسانی می شود.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14374

به "400 مورد بازرسی استاندارد از نازل های سوخت در سمنان انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "400 مورد بازرسی استاندارد از نازل های سوخت در سمنان انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید