استقلالی ها در مجلس دنبال چه چیزی بودند؟

به گزارش شیوا مارکت، بعد از اینکه هفته گذشته طرفداران استقلال در اعتراض به شرایط این باشگاه و ناکامی های به دست آمده طی سالیان اخیر جلوی مجلس شورای اسلامی تجمع نموده و به نوعی این اعتراض خود را به گوش نمایندگان مجلس رساندند، قرار شد روز گذشته جلسه ای به میزبانی فراکسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و با حضور پیشکسوتان و مدیران این باشگاه و البته نمایندگان وزارت ورزش و اعضای کانون پیشکسوتان برگزار گردد.

استقلالی ها در مجلس دنبال چه چیزی بودند؟

این جلسه با حضور قاضی زاده هاشمی و محمدمهدی فروردین، رئیس فراکسیون ورزش و چند نماینده دیگر و احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال و علی نژاد، معاونت وزارت ورزش و پیشکسوتانی مانند هادی طباطبایی، ستار همدانی، امید روانخواه، بهتاش فریبا، خسرو حیدری و مجید خاتونی به نمایندگی از شرکت پیشکسوتان استقلال و تنی چند از اعضای کانون طرفداران مردم نهاد استقلال برگزار گردید.

پیشکسوتان استقلال به نمایندگی از این باشگاه اعتراضاتی را در حضور نمایندگان مجلس به معاون وزارت ورزش مطرح نموده و با صراحت خاطرنشان کردند که وزیر ورزش پرسپولیسی بوده و تصمیماتی که می گیرد به صورت شفاف به نفع پرسپولیس و به ضرر استقلال است. در ادامه درخصوص مباحث اقتصادی و مسائل به وجودآمده ازجمله بسته شدن پنجره های استقلال، بی ثباتی مدیریتی، مسائل اقتصادی منجر به بدهی انباشته از دوران قبل تا حالا و وجود مدیرانی بی کفایت در سال های اخیر توسط پیشکسوتان صحبت شد و آن ها اعتقاد داشتند بنابر همین تصمیمات، شأن باشگاه طی سالیان اخیر نزول نموده است. هرچند آن ها اعتقاد داشتند بیشتر تصمیمات گرفته شده علیه استقلال در دولت اخیر و در زمان وزارت سلطانی فر اتفاق افتاده است.

در ادامه نیز علی نژاد، معاون وزارت ورزش توضیحاتی را ارائه داد و سعی کرد با پاسخ هایش استقلالی ها را قانع کند که چندان پیروز نبود. درنهایت طرفین توافق کردند طی اقداماتی تا یک هفته آینده پنجره استقلال باز شده، مطالبات میلیچ و دیاباته نیز پرداخت شده و ظرف دو سه هفته آینده تا قبل از شروع رقابت های لیگ درباره مدیرعامل و هیات مدیره نیز معین تکلیف گردد و درصورتی که این اتفاقات نیفتد، وزیر ورزش برای استیضاح در مجلس حاضر خواهد شد.

نکته قابل توجه اینکه محور اصلی صحبت ها روی ناکارآمدی اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره استقلال و عدم اقبال طرفداران از وی بود و پیشکسوتان و اعضای حاضر روی این موضوع اتفاق نظر داشتند و درخصوص رسیدگی به بعضی ابهامات و تغییرات در این خصوص از نمایندگان مجلس درخواست خود را با اقدام فوری از سوی مجلس شورای اسلامی مطرح کردند که در این بین قاضی زاده خاطرنشان کرد نمی توانند روی جزئیات ورود نمایند و این ها در حیطه وزارت ورزش است، اما وزارت ورزش هم باید تصمیمات درست، کامل و جامعی درخصوص استقلال بگیرد.

نکته قابل توجه اینکه در ابتدای این جلسه پیشکسوتان با انتقاد از علی نژاد این موضوع را مطرح کردند که باید دیروز وزیر رودرروی استقلالی ها می نشست و جوابگوی آن ها می شد، چون رئیس مجمع است. آن ها صراحتا خاطرنشان کردند وزیر هم حق دارد پرسپولیسی باشد، اما حق ندارد در حق استقلال اجحاف کند.

منبع: روزنامه فرهیختگان

مجله بهسان: مجله پزشکی و سلامت همراه با مقالات علمی

منبع: فرارو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24152

به "استقلالی ها در مجلس دنبال چه چیزی بودند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلالی ها در مجلس دنبال چه چیزی بودند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید