دانشگاه تبریز؛ میزبان رویداد بین المللی حمایت از کسب و کارهای نو در حوزه صنعت برق

به گزارش شیوا مارکت، رویداد بین المللی حمایت از کسب و کارهای نو در حوزه صنعت برق 3 اردیبهشت ماه 1399 در دانشگاه تبریز برگزار می گردد.

دانشگاه تبریز؛ میزبان رویداد بین المللی حمایت از کسب و کارهای نو در حوزه صنعت برق

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، رویداد بین المللی حمایت از کسب و کار های مبتنی بر ایده های نو در حوزه صنعت برق در سه محور کاهش پیک بار، بهبود بهره وری انرژی و تحول دیجیتال 3 اردیبهشت ماه 99 در دانشگاه تبریز برگزار می گردد.

با گسترش مشترکین برق و همچنین پیدایش مصرف نماینده های جدید صنعتی، برنامه ریزی جهت استفاده بهینه از برق تولیدی از مهم ترین موضوعات این حوزه در سطح ملی و بین المللی است. شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با لحاظ نمودن این مورد و از طرفی با هدف مشارکت دادن دانشگاهیان و متخصصین این حوزه در برطرف چالش های موجود در این صنعت، تصمیم به برگزاری رویداد عظیم صنعت برق کشور با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز کرده است.

این رویداد استارت آپ ویکند صنعت برق، یک برنامه یک روزه آخر هفته است که در آن گروهی از علاقه مندان به راه اندازی شرکت نوپا از دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید، هسته ها و واحد های فناور، توسعه دهندگان استارت آپ ها و صاحبان ایده با هم جمع می شوند و تیم هایی تشکیل می دهند تا یک شرکت نوپای جدید راه اندازی و نمونه اولیه ای از کار خود ارائه نمایند که محصول ارائه شده در راستای برطرف یکی از احتیاج های مهم صنعت برق کشور است.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17595

به "دانشگاه تبریز؛ میزبان رویداد بین المللی حمایت از کسب و کارهای نو در حوزه صنعت برق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه تبریز؛ میزبان رویداد بین المللی حمایت از کسب و کارهای نو در حوزه صنعت برق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید