داورزنی: با این وضع مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر است

به گزارش شیوا مارکت، معاونت وزارت ورزش از سفرش به اهواز برای شرح خواستن از مسوولان بومی و برگزار کننده درباره حواشی فینال جام حذفی اطلاع داد.

داورزنی: با این وضع مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر است

به گزارش خبرنگاران، محمد رضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان درباره حواشی به وجود آمده در جام حذفی فوتبال ایران که با قهرمانی پرسپولیس به انتها رسید اظهار کرد: بعد از اتفاقات پیش آمده سلطانی فر به ما دستور داد که دوشنبه راهی اهواز شویم و مقصران این قضیه را آنالیز کنیم. دوشنبه به همراه مسؤولان کمیته اخلاق و مدیریت حراست وزارت ورزش به این شهر خواهیم رفت.

او ادامه داد: ما عوامل را آنالیز خواهیم کرد و از مسؤولان شورای تأمین و استداندار محترم خوزستان توضیحاتی را می خواهیم. اتفاق خوبی در اهواز نیفتاد و این حق داماش بود و نباید این اتفاقات برای هوادارانش می افتاد. ازدیاد جمعیت بیش از اندازه موجب این اتفاقات شد و دوشنبه برای توضیحات بیش تر راهی اهواز می شویم.

داورزنی در این باره اضافه کرد: مسؤولان سازمان لیگ و فدراسیون باید جوابگو این مسائل باشند. در اصفهان شبیه چنین اتفاقی افتاد اما تفاوتش این بود که بعد از بازی اتفاقات ناگواری پیش آمد که زیبنده فوتبال ایران نبود. اگر قرار است این گونه باشد، مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر است. نباید شیرینی این مسابقات را با چنین رخدادها و اخلاق های بدی تلخ کنیم. مسؤولان فدراسیون و سازمان لیگ به همراه نیرو انتظامی باید این مسائل را پیش بینی می کردند تا چنین مشکلاتی پیش نیاید.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6474

به "داورزنی: با این وضع مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: با این وضع مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید