سید حسن نصرالله دوشنبه درباره موضوعات سیاسی سخنرانی می نماید

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران به نقل از المنار، سید حسن نصرالله سخنرانی آدینه شب خود را به صحبت درباره موضوعات مذهبی و فضیلت ماه مبارک رمضان اختصاص داد و اضافه نمود که در خصوص مسائل سیاسی دوشنبه این هفته سخنرانی خواهد نمود.

سید حسن نصرالله دوشنبه درباره موضوعات سیاسی سخنرانی می نماید

دبیر کل حزب الله لبنان معمولاً در این سخنرانی های خود به مسائل عبادی مربوط به ماه مبارک رمضان و هم چنین آخرین تحولات سیاسی می پردازد.

سید حسن نصرالله در ابتدای سخنان آدینه شب خود روز کارگر را تبریک گفت و گفت که در خصوص مسائل سیاسی در سخنرانی عصر دوشنبه (15 اردیبهشت) که قرار است ساعت 17 به وقت لبنان (18:30 به وقت تهران) ایراد گردد، صحبت خواهد نمود.

دبیرکل حزب الله در سخنرانی گفت: صبر و بردباری امری ستایش شده است و خداوند خصلت صبر در مؤمنان و مجاهدان را می ستاید و این نشانگر صندلی صبر نزد پروردگار است.

سید حسن نصرالله اضافه کرد: اگر می خواهیم خداوند را دوست داشته باشیم باید صبر کنیم چرا که خداوند صابران را دوست دارد. بنابراین باید در مسائل خود صبر پیشه کنیم.

دبیرکل حزب الله ادامه داد: خداوند در آیات متعددی می فرماید که خداوند با صابران است و این به معنای آن است که خداوند می گوید ای زنان و مردان شکیبا من با شما هستم. این برای انسان چه مقدار تکیه گاه است؟ چقدر برای انسان شکیبا کرامت و شرف است؟

سید حسن نصرالله با بیان اینکه انسان باید در مسائل خداوند را یاد کند، توضیح داد: بزرگترین چیزی که انسان از لحاظ عقلی و روحی می تواند به آن برسد این است که بداند خداوند همراه اوست.

kheimehnews.ir: خیمه نیوز، با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19532

به "سید حسن نصرالله دوشنبه درباره موضوعات سیاسی سخنرانی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید حسن نصرالله دوشنبه درباره موضوعات سیاسی سخنرانی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید