یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه به اینستاگرام پیوست

به گزارش شیوا مارکت، سید عباس موسوی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان با ایجاد صفحه ای فعالیتش را در اینستاگرام شروع کرد.

یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه به اینستاگرام پیوست

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرنگاران، سید عباس موسوی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان با ایجاد صفحه ای، فعالیتش را در اینستاگرام شروع کرد.

وی در یکی از پست های صفحه خود در اینستاگرام نوشته که در دوره جدید به استفاده از فضای مجازی به ویژه حضور در شبکه های اجتماعی و پیغام رسان ها اهتمام ویژه خواهم داشت.

موسوی همچنین در پست دیگری نوشته که در این مسئولیت جدید کوشش خواهم کرد زبان گویای ملت ایران در عرصه بین المللی باشم.

به گزارش فارس، پیش از این صفحاتی با نام و عنوان سخنگو و مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه در صفحه اینستاگرام ایجاد شده بود که روابط عمومی وزارت خارجه اخیرا در اطلاعیه ای اظهار داشت که سید عباس موسوی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در آن موقع هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد و صفحاتی که با نام و عنوان او یا مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای در اینستاگرام موجود است، رسمیت نداشته و مورد تایید نیستند.

در این اطلاعیه آمده بود: صفحه رسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در حال طراحی و ایجاد است که به زودی و پس از راه اندازی از همین طریق توسط روابط عمومی معرفی خواهد شد.

به گزارش فارس، در تغییر و تحولاتی که شنبه 24 فروردین ماه امسال رخ داد، یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه معرفی گردید و سید عباس موسوی به جای بهرام قاسمی که اسفند سفیر ایران در پاریس شده بود و آدینه 23 فروردین از رسانه ها خداحافظی کرد، عهده دار این سمت شد.

سید عباس موسوی در توئیتر نیز حضوری فعال دارد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5420

به "یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه به اینستاگرام پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه به اینستاگرام پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید